Pramonės robotizavimas yra robotų sistema, naudojama gamybai. Pramoniniai robotai yra automatizuoti, programuojami ir gali judėti trimis ar daugiau ašių. Įprastas robotų pritaikymas apima šiuos sektorius: suvirinimą, dažymą, surinkimą, išmontavimą, medinių plokščių paėmimą ir perkėlimą, pakavimą ir ženklinimą, padėklų štabeliavimą, gaminio tikrinimą ir bandymą. Remiantis Tarptautinės robotikos federacijos (IFR) duomenimis, 2020 metais visame pasaulyje veikė apie 1,64 milijonų pramoninių robotų.

Šveicarijoje įsikūrusi ABB turi daugiau nei 130 metų technologinę patirtį. ABB, įsitvirtinusi daugiau nei 100 šalių, visame pasaulyje pardavė daugiau nei 400 000 robotų. Šiandien ABB yra pramonės skaitmeninimo lyderė ir „Industry 4.0“ pirmtakas. ABB specializuojasi vienos ir dviejų rankų konstrukcijose, todėl jų robotai yra universalūs, pritaikomi ir patvarūs.

Beveik prieš šimtą metų „Yasakawa Electric“ gamino pagrindinius pavarų variklius ir magnetinius laidininkus. Šiandien jų „U1000 Industrial Matrix“ keitiklio pavara sukuria revoliuciją pramonėje. Be to, „Yasakawa“ siūlo keletą suvirinimo robotų ir įvairių medžiagų apdorojimo rankų. Šiandien „Yawaska“ yra žinoma dėl savo aukštos kokybės ir energiją taupančių konstrukcijų. Visų pirma jų „Motoman“ linija yra viena iš universaliausių turimų robotų ginklų. Šios rankos yra skirtos nuo mažiau nei metro iki gerokai daugiau nei trijų metrų - nuo surinkimo linijos iki maisto pramonės. Klientai taip pat gali rinktis tarp kelių ašių, „cobot“ ir „delta“ robotų.

Kai pasirodė „Kuka“ „Quantec“ robotinė ranka, ji išpopuliarėjo komerciniuose vaizdo įrašuose, kuriuose buvo žaidžiama stalo tenisas. Tai įspūdinga mašina, demonstruojanti neprilygstamą greitį ir tikslumą. Nuo to laiko visi, kurie nežinojo „Kuka“ prekės ženklo, dabar tikrai bus susipažinę su jų asortimentu. Nuo mažos ir greitos „Agilus“ linijos iki „KR 1000 Titan“ (su 1300 kg krovine ir 3,6 m pasiekiamumu) „Kuka“ gamina platų robotų linijų asortimentą.

„FANUC Robotics“ siūlo daugiau nei šimtą pramoninių robotų modelių. FANUC, žinomas dėl savo lengvai naudojamų, universalių produktų, yra naujovių lyderis. Neseniai FANUC pristatė savo naują CRX serijos seriją. Šios robotų rankos yra supaprastintos naudojant išmanųjį programavimą ir labai jautrios saugos protokoluose. Užtikrinančios paprastą programavimą ir veikimą. FANUC taip pat gerai žinomas dėl savo didelių ir galingų M-2000iA serijos robotų serijos. Šios „itin sunkios apkrovos“ klasės darbinis pajėgumas yra iki 2300 kg! Žinoma, jie taip pat gamina visų dydžių robotus. Jų „Paint“ serijos robotų rankose naudojama aukščiausios klasės hidraulinė sistema, kuri yra pakankamai galinga automobilių dažymui, tačiau pakankamai subtili mažesniems miltelinio dažymo darbams. Galiausiai, jų vidutinio nuotolio robotai gali padaryti viską - nuo paėmimo ir suvirinimo iki mašinos priežiūros. FANUC turi robotą beveik visiems automatizavimo poreikiams.

Dėl pažangių automatikos produktų „Omron“ tapo didžiausia JAV pramoninės robotikos gamintoja ir tiekėja. Jų portfelis yra pilnas išmaniųjų mobiliųjų robotų, pramoninių robotų, pažangios programinės įrangos ir matymo įrankių. „Omron“ yra ypač gerai žinomas dėl savo TM serijos robotų ir 6 ašių „Viper“ robotinės rankos.

„Stäubli“ yra ekonomiškas pasirinkimas gamykloms, kurioms reikia SCARA, šešių ašių ir greitai renkamų robotų. Jie taip pat yra gerai žinomi dėl galinių efektorių ir jungčių. „Stäubli“ parduoda savo produktus kaip greitus ir lengvus. Jie idealiai tinka lengvesniems darbams, pavyzdžiui, plastikui, bet taip pat tinka sunkesniems darbams. Jei tik pradedate ir norite investuoti mažiau, „Stäubli“ gali būti puikus pasirinkimas pradėti.

EVS gamina tvirtas, patvarias robotų rankas, skirtas sunkiems darbams atšiaurioje aplinkoje. Šios rankos gali atlaikyti sunkiausius suvirinimo darbus, aukštą temperatūrą ir darbinę apkrovą iki 1000 kg. EVS robotinės rankos yra skirtos suvirinti, dažyti, poliruoti, štampuoti ir mašinoms prižiūrėti. „Pasidaryk pats“ robotų kompanija siūlo jums galimybę susikurti savo robotą, atsižvelgiant į jūsų poreikius: lankstumą, saugumą, patikimumą ir pritaikomumą.

"Cobotai" dabar yra populiaresni nei bet kada, ir daugelyje gamyklų jie greitai tampa visur esančia įranga. Jei pažvelgsite į „Cobot“ evoliuciją, visa tai rasite „Universal Robotics“. „Universal Robots“ pramonės rinkai pristatė naują seriją. Jei savo gamyklai ieškote robotų rankos, jūsų sąraše gali būti ši įmonė. "Cobot" paprastai gali pakeisti darbuotojų atliekamus elementarius darbus pvz.: Produktų perkėlimas nuo transporterio ant padėklo, lipdukų klijavimas, surinkimas.